RageQuit-klanens emblemRQRAGEQUIT Hjemmelaget etterretning
[ AL7F4 ]   /   [ RQ ]   •   ETABLERT PÅ TVILSOMT GRUNNLAG

Store meninger.
Små piksler.

RageQuit er en gjeng gretne gubber, internet-tankførere og admiraler i pixelbåter. Alle er velkomne. Seriøsitet er valgfritt; skylda ligger som regel hos kartet, laget eller den nye oppdateringa.

RageQuit: stridsvogn og krigsskip i en norsk fjord ved solnedgang
AL7F4 × RQ
FELTRAPPORT  /  EUROPA · KAFFEN ER KALD
GUBBEETTERRETNING●WORLD OF TANKS●WORLD OF WARSHIPS●PIXELBÅTER REFUNDERES IKKE
SISTE FELTRAPPORT

Klansituasjonen

Offisielt Wargaming-API · Offentlige profildata
Panseravdelingen

World of Tanks

[AL7F4]

RAGE-QUIT · 26 klanmedlemmer · oppdatert 2026-10-12 13:39:14 UTC

26Synlige spillerprofilerSkjulte profiler vises ikke
0/0Seire i skirmish · 28 dagerNivå VI / VIII / X
—Skirmish-seierprosentAPI-tall · oppdateres daglig
SpillerKampmodusKamperSeireSeierprosentSiden sist
_AMRAAM_Tilfeldige slag20,40210,73052.6%+20402
_AMRAAM_Skirmish i festning161062.5%+0
_b_Tilfeldige slag81,12742,00651.8%+81127
_b_Skirmish i festning21838.1%+0
andridasTilfeldige slag1,25458146.3%+1254
andridasSkirmish i festning00—+0
CalleCTilfeldige slag21,24310,91451.4%+21243
CalleCSkirmish i festning700.0%+0
CrusifierTilfeldige slag24,89514,44058.0%+24895
CrusifierSkirmish i festning37626470.2%+0
DarthwillowTilfeldige slag28,52814,50750.9%+28528
DarthwillowSkirmish i festning1264334.1%+0
DuesstroyerTilfeldige slag7,5563,65148.3%+7556
DuesstroyerSkirmish i festning00—+0
Edvard_MunchTilfeldige slag27,37613,03547.6%+27376
Edvard_MunchSkirmish i festning1616.2%+0
elpuddroTilfeldige slag28,92515,14952.4%+28925
elpuddroSkirmish i festning693144.9%+0
erlinygaTilfeldige slag4,7712,04142.8%+4771
erlinygaSkirmish i festning00—+0
HelSlammerTilfeldige slag44,99721,94848.8%+44997
HelSlammerSkirmish i festning1788044.9%+0
JBCoulthartTilfeldige slag18,7159,47750.6%+18715
JBCoulthartSkirmish i festning300.0%+0
Kaposh123Tilfeldige slag4,5612,21048.5%+4561
Kaposh123Skirmish i festning00—+0
LaxenTilfeldige slag38,18719,09450.0%+38187
LaxenSkirmish i festning1778849.7%+0
LuziiPiaTilfeldige slag33915746.3%+339
LuziiPiaSkirmish i festning00—+0
mancertTilfeldige slag8,2474,66856.6%+8247
mancertSkirmish i festning00—+0
nebbaTilfeldige slag25,60913,07151.0%+25609
nebbaSkirmish i festning22510144.9%+0
NeverdreamTilfeldige slag73,31536,24649.4%+73315
NeverdreamSkirmish i festning995050.5%+0
NitriusTilfeldige slag4,5052,18148.4%+4505
NitriusSkirmish i festning31929.0%+0
olegabTilfeldige slag18,3898,65347.1%+18389
olegabSkirmish i festning00—+0
PjalleTilfeldige slag19,98510,04050.2%+19985
PjalleSkirmish i festning00—+0
polly71Tilfeldige slag9,5894,64148.4%+9589
polly71Skirmish i festning00—+0
RamoreTilfeldige slag49,11326,96554.9%+49113
RamoreSkirmish i festning23730.4%+0
saturnusTilfeldige slag40,53021,43952.9%+40530
saturnusSkirmish i festning00—+0
StonegardTilfeldige slag27,01314,33053.0%+27013
StonegardSkirmish i festning241145.8%+0
waffoTilfeldige slag14,6067,66952.5%+14606
waffoSkirmish i festning17529.4%+0

Mest brukt materiell

Klanens kjøretøy · gjennom tidene
china · T8 mediumTankType 5915,332 kamper  ·  54.7% seire
germany · T8 heavyTankLöwe10,139 kamper  ·  48.9% seire
china · T8 lightTankWZ-1327,916 kamper  ·  48.3% seire
germany · T8 AT-SPGRhm.-Borsig Waffenträger7,182 kamper  ·  49.7% seire
ussr · T9 mediumTankT-546,862 kamper  ·  51.6% seire
usa · T8 heavyTankT346,465 kamper  ·  51.0% seire
Flåteledelsen

World of Warships

[RQ]

RAGE QUIT · 10 klanmedlemmer · oppdatert 2026-10-12 13:39:48 UTC

10Synlige spillerprofilerSkjulte profiler vises ikke
28,785/58,580Seire i tilfeldige slagSynlige medlemmer · totalt
49.1%Samlet seierprosentSynlige medlemmer · totalt
SpillerKampmodusKamperSeireSeierprosentSiden sist
_AMRAAM_Tilfeldige slag5,4472,90653.4%+0
_AMRAAM_Klanekamper00—+0
Bigun_Tilfeldige slag1,07850146.5%+0
Bigun_Klanekamper00—+0
BuginvasionTilfeldige slag7,5954,06653.5%+0
BuginvasionKlanekamper00—+0
CrusifierTilfeldige slag3,0571,61252.7%+0
CrusifierKlanekamper00—+0
EvilDeathTilfeldige slag6,7303,15246.8%+0
EvilDeathKlanekamper00—+0
HelSlammerTilfeldige slag12,4246,01148.4%+0
HelSlammerKlanekamper00—+0
LaxenTilfeldige slag1,33163347.6%+0
LaxenKlanekamper00—+0
nebbaTilfeldige slag6,1282,97748.6%+0
nebbaKlanekamper00—+0
Storeulv81Tilfeldige slag2,8211,37748.8%+0
Storeulv81Klanekamper00—+0
ThunderbirdTCCTilfeldige slag11,9695,55046.4%+0
ThunderbirdTCCKlanekamper00—+0

Flåten observert

Mest spilte skip i klanen
usa · T7 CruiserAtlanta4,424 kamper  ·  49.4% seire
usa · T10 CruiserDes Moines1,637 kamper  ·  40.7% seire
germany · T8 BattleshipTirpitz1,077 kamper  ·  49.8% seire
usa · T9 BattleshipIowa1,049 kamper  ·  47.7% seire
japan · T10 DestroyerShimakaze1,032 kamper  ·  51.6% seire
germany · T8 BattleshipBismarck950 kamper  ·  50.7% seire
SUPPEKJØKKENET

Forum for
etterpåklokskap.

Avtal tropper og flåter, del oppsett, planlegg spilling og diskuter kartet med folk som helt sikkert ble oppdaget først.

Gå inn i messa ↗
FORUMETS ROM 01—04
01Nyheter og arrangementerPlaner, opprop og hvem som har glemt passordet↗
02World of TanksPlatooner, skirmish, taktikk og velbegrunnet skylddeling↗
03World of WarshipsFlåter, oppsett, operasjoner og torpedo-klager↗
04FritidsmessaMaskinvare, hjemmelab og ting som lukter svidd↗

Finn gjengen og planlegg neste dårlige idé. Kaffen står på — ingen vet hvor lenge.

SMÅSKRIFT FRA KONTROLLROMMET

Statistikk hentes fra Wargamings offentlige API. Tall er akkumulert der det står oppgitt; klanens skirmish-tellere kan oppdateres daglig. API-et tilbyr ingen direkte strøm av enkeltkamper. De som klager på tall eller info, rapporteres til Wargaming.

Rapport i ren tekst ↗